.

Publikacja

 Prace przedstawione na Konferencji (zarówno w formie wykładów i komunikatów, jak i plakatów) będą mogły być opublikowane w czasopiśmie Analytical and Bioanalytical Chemistry.

Analytical and Bioanalytical Chemistry

Zgodnie z uzgodnieniami z Redakcją ABC wstępna kwalifikacja prac zostanie dokonana przez Komitet Naukowy IX KChA na podstawie oceny streszczeń i prezentacji konferencyjnych.

Osoby zakwalifikowane zostaną o tym fakcie poinformowane przez Komitet Organizacyjny za pomocą e-mail`a w terminie do 15 lipca 2015 r.

Prace zakwalifikowane należy przygotować zgodnie wymaganiami ABC i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do

15 października 2015 r.

Wstępnie zaakceptowane prace należy wysyłać do redakcji ABC elektronicznie korzystając ze strony http://mc.manuscriptcentral.com/abc

z dopiskiem „Analytical Science in Poland - 2015”. Termin wysyłania prac:

15 listopada 2015 r.

Zwracamy uwagę, że prace przesłane do ABC będą poddawane ocenie przez Edytora. Dopiero po uzyskaniu pozytywnej oceny Edytora praca będzie wysłana do zewnętrznego recenzenta. 

Prace mogą mieć charakter badawczy (doświadczalny) lub przeglądowy. Wszystkie nadesłane propozycje będą podlegały takim samym wymaganiom stawianym przez redakcję Analytical and Bioanalytical Chemistry, jakie odnoszą się do publikacji drukowanych w regularnych zeszytach tego czasopisma (m.in. każda praca będzie opiniowana przez dwóch niezależnych recenzentów). W związku z tym manuskrypty powinny być przygotowywane w sposób ściśle zgodny z wymaganiami redakcyjnymi.

Ze względu na dużą naukową renomę czasopisma Analytical and Bioanalytical Chemistry (IF=3.578) szansę na opublikowanie będą miały wyłącznie prace o wysokim poziomie merytorycznym.

 

Proszę zapoznać się z informacjami redakcji ABC.